Obchodní podmínky

Ceny

Veškeré ceny jsou fakturovány dle platného ceníku Akordeonových bederních pásů podle velikosti. Ceny jsou uváděny na daňovém dokladě s rozkladem DPH. Dopravné a balné je započítáváno zvlášť.

Dodací a platební podmíny

Akordeonové bederní pásy jsou předávány osobně v Pardubicích nebo zasílány přepravní službou. Veškeré bederní pásy jsou dopravovány na zodpovědnost zákazníka.

Reklamace/Vrácení zboží

Pokud je zákazníkem podnikající osoba -právnická či fyzická, řídí se vzájemné vztahy Občanským zákoníkem v platném znění. Pokud je zákazníkem konečný spotřebitel, má právo vrátit dodané zboží bez udání důvodu do 14 dnů od jeho obdržení na svoje náklady dodavateli. Zákazník má právo vrátit pouze zboží, které je v perfektním stavu, nepoužité a nepoškozené. To neplatí, pokud zboží bylo prokazatelně obdrženo v poškozeném stavu. Pokud zákazník zboží z jakéhokoliv důvodu nepřevezme, bude dopravcem/doručitelem vráceno dodavateli a zákazník bude požadovat nové dodání, budou mu vyúčtovány poplatky za dopravné a balné v dvojnásobné výši.

Reklamace bederního pásu

Na zboží se vztahuje standardní záruční doba 2 roky (na IČO 1 rok). Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení výrobku a poškození ze strany uživatele nestandardním používáním. Bederní pás je vyráběn na zakázku ve výrobních sériích. Není možné zaručit úplnou shodnost vzhledu jednotlivých sérii – barva kůže, typ přezek apod. Kosmetická rozdílnost vzhledu není důvodem k reklamaci zboží.

Ochrana osobních údajů

Poskytnuté osobní údaje jsou použity výhradně ke zpracování objednávky a pro fakturaci. Tato data dále nejsou shromažďována ani využívána k marketingovým účelům.

Prohlášení o bederním pásu

Bederní pás není oficiálně zdravotnicky schválená pomůcka, jeho užívání je na vlastní zodpovědnost uživatele. Bederní pás nesmí používat těhotné ženy a osoby s akutníma zdravotníma obtížema v oblasti beder a břicha.

Provozovatel

Prodejní stránku na prodej Ergonomických bederních pásů pro akordeon provozuje Ing. Tomáš Morávek se sídlem Brožíkova 435, Pardubice 53009 zapsaný v živnostenském rejstříku MÚ Pardubice 18. 2. 2010. IČO: 76590267, DIČ: CZ8007243321